
| Parameter | Value |
|---|---|
| Number of Positions | 4 |
| Connector Type | Retainer |
| Packaging | Bulk |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| RoHS | Compliant |
| Row Spacing | 2 mm |
| Pitch | 2 mm |
| Number of Rows | 1 |
Stock: 618
Distributors
pcbx
Unit Price$0.06144
Ext.Price$0.06144
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06144 | $0.06144 |
| 10 | $0.03072 | $0.30720 |
| 50 | $0.02779 | $1.38950 |
| 100 | $0.02514 | $2.51400 |
| 500 | $0.02274 | $11.37000 |
| 1000 | $0.02056 | $20.56000 |
| 3000 | $0.01913 | $57.39000 |
| 5000 | $0.01780 | $89.00000 |
| 10000 | $0.01656 | $165.60000 |
